Hotmail KurHotmail Kur konumuzda sizlere Türkiye’nin en çok kullanılan e posta servislerinden olan hotmail e posta servisinin kurulumunu anlatacağız. Hotmail hesabınızla aynı zamanda Skype programına da girebilirsiniz. Bu mail servisini bizlere Microsoft sağlıyor. Eskiden MSN olarakta kullanabildiğimiz Hotmail hesaplarını artık kullanamıyoruz. Çünkü MSN programı 2011 yılında kapatıldı. Şimdi adım adım hotmail kurmayı anlatmaya başlayalım.

Hotmail Kur

  1. İlk olarak hotmail kaydol sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın.
  2. Burada çıkan formu(ad-soyad, kullanıcı adı, parola vs) eksiksiz dolduruyoruz. Eksiksiz doldurmazsak formu kabul etmez ve mail adresi açamayız.
  3. Telefon numaranız sadece şifrenizi unutursanız işe yarayacaktır. Hiçbir ücret kesilmeyecektir. Numaranızı yazarsanız “Diğer E-Posta Adresi” kısmını boş bırakabilirsiniz.
  4. Daha sonra sayfanın altında gördüğümüz güvenlik kodu kısmını aşağıdaki boş alana yazalım.
  5. Evet, son işleme geldik arkadaşlar. Yapmamız gereken ise: hesap oluşturun butonuna tıklıyoruz ve işlemimiz tamamlanmıştır. Hayırlı olsun.

NOT: Telefonunuz yoksa sitemizin ana sayfasından telefon numarası istemeyen başka bir ücretsiz mail servisi bulabilirsiniz.

DİĞER E POSTA SERVİSLERİ

Hotmail E Posta Kur Videolu Anlatım

Eğer üye olurken bir sorunla karşılaşırsanız yorum bölümünden soru sorabilirsiniz. En kısa zamanda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca Hotmail Kaydol sayfamızdan bu mail servisiyle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar (14 Yorum)

Sorularınızı buradan sorabilirsiniz.