Outlook Kaydolma Nasıl Yapılır?

Outlook ülkemizde en çok kullanılan e posta sağlayıcı hizmetlerden biridir. Geçtiğimiz bu yıllarda bu isimle hizmetinin başlangıcını yapan bu servisin eski adı ise Hotmail 'dir. MSN programı kapandıktan sonra Hotmail servisi de ismini Outlook olarak değiştirmiştir. Hemen 30 saniyede Outlook Kaydolma işleminin detaylarına geçelim.

Outlook Kaydol

  1. İlk olarak kayıt olma sayfasına gitmek için buraya tıklayın.
  2. Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.
  3. Kullanıcı adı kısmında hata alıyorsanız benzersiz yani hiç kimsenin daha önceden kaydetmediği bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekir. Ayrıca kullanıcı adında Türkçe harfler (ö,ş,ç,ğ, küçük ı harfi) bulunamaz.
  4. Örnek kullanıcı adı: ornek_kullaniciadi_1970@outlook.com
  5. En altta bulunan kutucuktaki karışık "sayı ve harfleri" altındaki boş alana yazın. Son olarak "Hesap Oluştur" butonuna basın.

TELEFON NUMARASI VERMEDEN E POSTA AÇMAK İÇİN TIKLA

Şifre kısmında hata alıyorsanız şunlara dikkat edin:
  • Şifreniz 8 haneli olmalıdır.
  • Şifrenizde 1 büyük harf, 1 küçük harf ve 1 rakam bulunmalıdır.
  • Örnek şifre: Aa123456. (Görüldüğü üzere hem büyük harf, hem küçük harf, hem rakam, hem de 1 adet özel işaret var.) Tahmin edilmesi zor şifreler seçerseniz, hesabınızın güvenliğini sağlamış olursunuz. Hotmail hesabınız kötü niyetli kişiler tarafından çalınırsa internet üzerindeki tüm hesaplarınızda çalınmış olur. (facebook, instagram vs.)
Outlook kelimesi Türkçe anlamı: Bakış açısı, görünüm

Outlook Kaydolma Nasıl Yapılır? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: E Posta