Mynet Email Nasıl Kurulur?

Bugün sizlere Mynet üzerinden tamamen ücretsiz olarak nasıl e-posta açabileceğinizi anlatacağız. Dikkatli bir şekilde okursanız siz de kısa süre içerisinde yeni bir e-posta hesabı kurabilirsiniz. İlk olarak sizlere bu mail servisini tanıtalım. İsterseniz direk aşağıya inip adım adım anlatıma geçebilirsiniz. Mynet, 1999 yılında kurulan ve ülkemizin Türkçe olarak kurulan ilk internet platformu özelliği taşıyan internet sitesidir. Online markalı içerik üretim stüdyosu olan Mynet Content Studio'yu da kuran yine Mynet'tir.

Mynet E Posta Kurma Nasıl Yapılır?  1. Üyelik işlemi için öncelikle http://goo.gl/mgNX72 adresine tıklayınız.

  2. Bu sayfada bulunan Hesabımı Oluştur butonuna tıklayınız.

  3. Ardından çıkan sayfada sizden bazı bilgiler istenecektir.

  4. Bu bilgiler ; Ad-Soyad,kullanmak istediğiniz kullanıcı adı ve şifre, doğum tarihi ve cinsiyet gibi detaylardan oluşmaktadır.

  5. Bu bilgileri doğru şekilde girdikten sonra ; alttaki güvenlik kontrolünü geçmek için harflerden oluşan bölgeyi doldurun.

  6. Tüm bu işlemlerin ardından Üye Olmak İstiyorum adlı butona tıkladığınızda, artık yeni bir Mynet hesabına sahip olacaksınız.


Bu hizmetleri kullanmak için üyelik sahibi olmanız gerekmektedir. İsterseniz hemen e posta kur işlemimize geçelim. İşte bu yazımızda Mynet'e ait olan site içerisinde nasıl üye olacağınızı ve hesap sahibi olacağınızı sizlere yukarıda anlattık.

Mynet Email
Yapamadığınız bir yer olursa sormaktan çekinmeyiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Mynet Email Nasıl Kurulur? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: E Posta