Gmail Kaydolma Nasıl Yapılır?

Bu konumuzda dünyanın en büyük mail servislerinden biri olan Gmail'e nasıl kayıt olunacağı hakkında sizlere bilgi vereceğiz.Dünyanın en büyük arama motoru olan Google'ın mail servisi olan gmail gerek basitliği gerekse sunduğu hizmetlerden dolayı bir çok insan tarafından tercih ediliyor.İlk olarak sizlere Gmail hakkında biraz bilgi verelim ve sonrasında nasıl kayıt olunacağı konusunu anlatalım.Gmail Kaydol

  1. www.gmail.com adresine tıklayarak gmail ana sayfasına ulaşıyoruz.

  2. Daha sonra orada sağ üst köşede ki hesap oluştur butonuna tıklıyoruz.
  3. Burada bizleri bir form karşılıyor.Formda istenen bilgileri(Ad,Soyad,Kullanıcı Adı,Şifre,Cinsiyet,Cep Telefonu ve varsa başka bir mail hesabı) ve robot olup olmadığımızı anlaması için bize gösterilen harf ve ya rakamları kutucuğa yazıyoruz.
  4. Son olarak ise google hizmet şartlarını kabul ediyorum sekmesini tıklayarak sonraki adım butonunu tıklıyoruz.
  5. Böylece gmail hesabına sahip olmuş oluyoruz.
Kayıt olurken yapamadığınız bir yer olursa yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.Size en hızlı şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Gmail Hakkında Bilgi

Gmail deneme sürümü olarak 2004 yılında hizmet vermeye başladı.3 yıl beta sürümde devam eden hizmet 2007 yılında herkese açık hale getirildi.Şu anda dünyada en çok kullanılan mail servisidir.Kayıtlı ve aktif kullanıcısı yaklaşık 425 milyondur.Gmail verdiği depolama hizmetiyle de özellikle şirketlerin tercih sebebidir.Yukarıda sizlere gmail'e kayıt olmayı anlattık.

Gmail Kaydolma Nasıl Yapılır? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: E Posta