E Posta Kur

Bu yazımızda sizlere e posta kurabileceğiniz veya e posta alabileceğiniz ücretsiz mail servisleri hakkında bilgi vereceğiz. E posta almak için kullanılan başlıca siteler şunlardır; Gmail, Hotmail, Yandex. Bu sitelerden rahatlıkla e posta kurabilirsiniz. Bu mail servisleri hakkında kısa kısa bilgiler verip, buralara nasıl kayıt olacağınızı öğrenmeniz için yardım konumuzun butonunu da altlarına ekledik. O butonları ziyaret ederek ücretsiz e posta açmak için gerekli olan yardımı adım adım alabilirsiniz.

Hotmail E Posta Nasıl Kurulur?

Hotmail e posta servisi de en çok kullanılanlar arasındadır. Hotmail E posta servisi Microsoft şirketinindir. Hotmail üzerinden kolaylıkla e posta sahibi olabilirsiniz. Ayrıca buradan sahip olacağınız üyelikle Skype'a da kayıt olmuş olursunuz. Bu üyelik outlook üyeliği ile aynıdır. Yani daha sonra ekstradan outlook üyeliği yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca hotmail açarak msn'de açmış olursunuz. Ancak MSN 2011 yılında kapandığı için kullanamazsınız. Adım adım basit anlatımla hotmail hesabı sahibi olmak isterseniz alttaki butonu ziyaret edebilirsiniz.

HOTMAİL KAYDOL

Gmail Kurulumu

Gmail e posta servisi Dünya'nın en çok kullanılan e posta servisidir. Hem kişisel kullanımda hem de şirketlerin kullanmasında oldukça avantajları vardır. Özellikle dosya depolama konusunda verdiği hizmetle çoğu kişinin tercih sebebidir. Ayrıca hız olarak en çok tercih edilen e posta servislerinden biridir. Gmail servisi arama motoru Google'ın e posta servisidir. Bu yüzden kısa sürede büyük yükseliş sağlayarak ülkemizde en çok kullanılan ikinci mail servisi haline gelmiştir.

GMAİL KAYDOL

Yandex Email Alma


Daha çok Rusya'da kullanılan arama motoru yandex son zamanlarda Türkiye'de de büyük yatırımlar yapmaya başladı. Yavaş yavaş kendine yer edinmeye başlayan yandex arama motorunun e posta servisinin ismi de yandex mail'dir. Yandex mail üzerinden de e posta kurabilirsiniz. Yandex arama motoru olarak başladığı yayın hayatına geçtiğimiz yıllarda mail servisini de ekleyerek ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. E posta servisleri arasında en kolay üye olunan servistir.

YANDEX KAYDOL


Yapamadığınız bir yer olursa yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

E Posta Kur Rating: 4.5 Diposkan Oleh: E Posta